20lecie Axel Springer

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, z tego że dziennikowi „Fakt” jest blisko do tygodnika „Newsweek”, albo miesięcznika „Forbes”. Oczywiście nie chodzi o zawartość, bo przecież w „Forbsie” nie znajdziemy informacji o Kulczyku, który nie może spać, ponieważ trzyma kredens. Lub o Angeli Merkel, która zabiła swojego pierwszego męża, ponieważ śmierdziały mu stopy. Raczej chodzi o fizyczną bliskość – redakcje mieszczą się w tym samym budynku, ponieważ mają jednego wydawcę. Tym wydawcą jest niemiecko – szwajcarski Ringier Axel Springer, który w tym roku obchodzi 20lecie swojej działalności na polskim rynku.

Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z eventu, który wydawca zorganizował swoim pracownikom. Jak na okrągłą rocznicę, nie zabrakło atrakcji oraz oczywiście podróży sentymentalnych. Imprezę prowadził Marcin Prokop, a największą dawkę śmiechu zaserwował zespół rockowy, w skład którego wchodzą pracownicy wydawnictwa – w tym na wokalu redaktor naczelny „Faktu”.

space warszawaMarcin Prokop
axel_springer_03top gearevent space warszawafotografia eventowafotografia eventowafotografia eventowafotografia eventowafotografia eventowaZbigniew Hołdysaxel_springer_13Zbigniew HołdysMarcin Prokopfotografia eventowa warszawafotografia eventowa warszawaMarcin ProkopMarcin Prokopaxel_springer_28fotografia eventowa warszawaMarcin Prokopfotografia eventowa warszawafotografia eventowa warszawafotografia eventowa warszawafotografia eventowa warszawaMarcin Prokopzdjęcia eventowe warszawazdjęcia eventowe warszawazdjęcia eventowe warszawanaczelny faktuzdjęcia z imprez warszawazespół muzycznyzdjęcia eventowe warszawaaxel_springer_40axel_springer_38zdjęcia eventowe warszawazdjęcia eventowe warszawazdjęcia eventowe warszawaaxel_springer_44zdjęcia eventowe warszawaMarcin Prokopaxel springeraxel springeraxel_springer_55axel springerelvis presleyelvis presleysobowtór elvisa presleyasobowtór elvisa presleyasobowtór elvisa presleyaaxel_springer_69axel_springer_60fotografia imprez warszawafotografia imprez warszawazdjęcia z imprez warszawaaxel_springer_67zdjęcia z imprez warszawaaxel_springer_66axel_springer_71axel_springer_73axel_springer_75zdjęcia z imprez warszawa

FOTOGRAFIA EVENTOWA W MOIM WYKONANIU – ZAPRASZAM DO MOJEGO PORTFOLIO