FOTOGRAFIA EVENTOWA ::Konferencja Vichy w VITKAC Warszawa

Markę Vichy zna większość kobiet i zapewne tez spora cześć mężczyzn. Źródłem sukcesu Vichy są…źródła termalne, oraz ogromna ilość naukowców pracujących w laboratoriach.

Leczniczy wpływ źródeł termalnych – znajdujących się w okolicach miejscowości Vichy – został odkryty w czasach rzymskich, potem został zapomniany na 1000 lat, po czym jak się łatwo domyślić – odkryty na nowo. Woda termalna jest krystalicznie czysta o właściwościach kojących, wzmacniających i regenerujących – jest ona podstawą w każdym produkcie tej marki. Oczywiście bez współpracy z dermatologami oraz naukowcami, obecne właściwości kosmetyków, nie byłyby możliwe do osiągnięcia. A na tym polu Vichy może się mocno pochwalić – zatrudnia około 2000 specjalistów, w tym wielu z Polski.

Z okazji nowej kampanii reklamowej, w całej Polsce odbyły się konferencje zorgranizowane głównie dla dermatolożek i farmaceutek. Ja miałem przyjemność uczestniczyć jako fotograf, na konferencji w Warszawie, która odbyła się w Domu Handlowym Vitkac. Główną prowadzącą spotkanie była Magda Mołek.

 

 

Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_01palac kultury warszawawarszawa vitkacVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_04Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_05krem vichykosmetyki vichyVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_08Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_09fotografia reklamowaVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_11Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_12magda mołek selfiemagda mołekVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_15Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_16Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_17fotografia eventowafotografia eventowa warszawaVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_20Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_21Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_22magda mołekVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_24dr joanna koziełjoanna koziełVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_27fotografia korporacyjna warszawaVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_29Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_30Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_31Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_32Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_33Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_35Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_36Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_37Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_38Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_39Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_40Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_41Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_42Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_43Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_44Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_45Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_46Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_47Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_48Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_49Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_50Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_51Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_52Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_53fotografia ślubna, fotografia reklamowa, reportażowa, rzeszow, warszawa, zdjęcia ślubne, zdjęcia eventVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_55Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_56Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_57Vichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_58vichy, vitkac, warszawa, magda mołek, konferencja, fotografia eventowaVichy_vitkac_warszawa_fotografia_eventowa_60

I na koniec selfie z Magdą Mołek:)

magda mołek selfie

FOTOGRAFIA EVENTOWA W MOIM WYKONANIU – ZAPRASZAM DO MOJEGO PORTFOLIO