big sale!

Robiąc porządki w domu i w plecaku ze sprzętem, znalazłem trochę rzeczy z których już nie korzystam, a z kilku rzeczy w ogóle nie korzystałem. Możecie więc je odkupić w bardzo okazyjnych cenach:)


Obiektyw Canon 135/2 L Szkła zainteresowanym nie trzeba opisywać. Obiektyw kupiony w Polsce, jestem pierwszym i jedyny właścicielem. Obiektyw wyjątkowo kompaktowy jak na swoją światło-siłę. Bardzo ładnie rysuje i ma kremowy bokeh, szybko ostrzy. Od trzech lat pracowało na Sony a7iii i mimo tego, że na aparacie Sony obiektyw ostrzy pewniej niż na Canonie, to w końcu ten obiektyw tele, wymieniłem na tą samą ogniskową od Sony. Mimo wszystko wiem, że będzie mi brakowało tego obrazka. Wykonałem nim większość portretów, które są u mnie na stronie: www.canzan.pl/ portret-biznesowy/portrety/

Obiektyw jest w bardzo dobrym stanie technicznym, dodaję do niego dekielki oraz tygodniową gwarancję rozruchową.

—-

Obiektyw Venus Optics LAOWA 100 mm f/2.8 2X Ultra Macro APO

Obiektyw kupiłem konkretnie pod jeden projekt, myślałem że zostawię go dla siebie na dłużej, ale jakoś po początkowym zachwycie, nie przydaje mi się zbyt często w pracy. Wystarcza mi 90 TS-E. ub Laowa 24mm f/14 2X Macro Probe.

Obiektyw jest jak nowy, kupiony rok temu w czerwcu. Jak widać na zdjęciach, jest w stanie idealnym. Bardzo ostry od pełnej dziury, daje możliwość niesamowitego powiększenia – dwukrotnie większego niż w standardowych obiektywach makro o ogniskowej bliskiej 100mm. Obiektyw ma mocowanie Nikona (F) i przejściówkę K&F Concept na bagnet Sony E. Przy cenie niższej o 20% od ceny sklepowej, obiektyw w tym stanie wydaje się dobrą okazją. Przy zakupie dołączam kopię dowodu zakupu obiektywu – jestem pierwszym i jedynym właścicielem. W Polsce – obiektyw nie bity, nic tylko zapinać i focić. 😉

—-

DJI Mavic Air Fly More Combo – kupiłem do realizacji zdjęć dla jednego z projektów unijnych – fotografowałem kilkadziesiąt odcinków dróg w różnych rejonach Polski. Po zakończeniu zlecenia zostawiłem go sobie, ale latam nie częściej niż dwa razy w roku, a od czasu kiedy kolega kilka miesięcy temu kupił DJI FPV, praktycznie w ogóle. Zestaw w niemalże idealnym stanie, mało używany. Zestaw fabryczny, do zakupu dołączam ksero dowodu zakupu drona w sklepie oraz kilka gratisów o wartości 140PLN:

Filtr polaryzacyjny CPL do Mavic Air – MITOYA

Smycz do kontrolera DJI Mavic Air – MITOYA

Osłona przeciwsłoneczna do drona Mavic Air – MITOYA

—-

Lampa “ala kinoflo” fluorescencyjna 110W

Panel oświetleniowy 2 x 55W z płynną zmianą mocy regulowaną za pomocą pilota radiowego lub wbudowanego potencjometru. Panel wykorzystuje 2 lampy Osram. Dzięki zastosowaniu wysoko częstotliwościowego zapłonnika elektronicznego udało się całkowicie wyeliminować problem migotania, który utrudniał lub wręcz uniemożliwiał filmowanie. W skład zestawu wchodzi dyfuzor oraz grid. Barwa światła ciągłego panelu jest zbliżona do barwy światła dziennego. Panel zapewnia oświetlenie o temperaturze barwowej 5400 K. Panel zaopatrzony został w cztery ruchome wrota kierunkowe.

—-
Canon 270ex – 220PLN
Kompaktowa lampa Canona z TTLem. Mimo swojego niedużego rozmiaru, pozwala skierować palnik w górę i odbijać światło – także gdy chcemy, możemy uzyskać miękkie światło. Częściej gościła w torbie niż była w użyciu. W połączeniu z analogowym kompaktem oraz 40/2.8, dostajemy Olympusa mju na sterydach.
 C
—-
Lampa błyskowa Canon 580exII i Canon 550ex – 800PLN – obydwie lampy posiadam od nowości, żadna nigdy nie miała przyjemności być w serwisie. W 580exII brakuje gumki od stopki. Obydwie lampy są – jak widać po zdjęciach – używane, ale w bardzo dobrym stanie, wszystko działa, więc śmiało mogę udzielić gwarancji rozruchowej – jeżeli coś będzie niezgodne z opisem lub zdjęciami, pokryję do tego koszty wysyłki. Lampy mają oryginalne pokrowce. Mogę wystawić fakturę VAT, wtedy podana cena, jest ceną netto. Do 580 dodaje dwa mleczne rozpraszacze. Mogę sprzedać lampy pojedynczo – za 300 i za 550.

Aparat 360 stopni. Lomo Spinner 360 – analogowy aparat do robienia 360 stopni. W zestawie zapasowy gumowy pierścień do przekazywania obrotu. Stan bardzo dobry. Cena: 220PLN
Pełen opis na stronie producenta.
https://shop.lomography.com/en/cameras/spinner-camera-family/spinner-360-new-package


Zawieszki do suszenia filmów – duży komplet zawieszek do suszenia filmów. Dużo metalowych od Ilforda. Do tego komplet od Kaisera, Hamy, Patersona i jeszcze jakiś. Łącznie około 9 kompletów – z tym że w tych metalowych, można je łączyć dwa filmy ze sobą, co przy średnim formacie fajnie się sprawdza. Sprzedaję jako całość za 200PLN, ale mogę go rozdzielić na 2-3 mniejsze.