big sale!

Robiąc porządki w domu i w plecaku ze sprzętem, znalazłem trochę rzeczy z których już nie korzystam, a z kilku rzeczy w ogóle nie korzystałem. Możecie więc je odkupić w bardzo okazyjnych cenach:)


—-
Laowa 12/2.8(Nikon) + Magic Shift Converter(Nikon->Sony E) – 3500PLN + 1200PLN
Obiektyw ultra szeroki, do tego jasny i charakteryzujący się praktycznie brakiem dystorsji. Nadaje się więc idealnie do fotografii architektury, astrofotografii oraz fotografii krajobrazowej. Tutaj możecie zobaczyć recenzję:

Obiektyw w pełni manualny, mocowanie Nikona.

Do tego w zestawie znajduje się Magic Shift Converter od Laowa, dzięki któremu uzyskujemy kombo o ogniskowej 17mm i f4. Czyli jest to jedyny konkurent Canona 17TSE (który kosztuje kilka tysięcy więcej). Dodatkowo jeżeli chcemy zamocować na obiektywie filtry, uchwyt również jest prawie dwa razy tańszy niż w przypadku szkła Canona. Rzecz jasna, mówimy tutaj tylko o samym przesunięciu, nie ma pokłonu, aczkolwiek przy fotografii architektury, jest to praktycznie zbędne.  Tutaj można zobaczyć porównanie do szkła Canona:
Obiektyw i konwerter kupiłem we wrześniu 2018 roku konkretnie pod jeden projekt – na co dzień wystarczy mi 24TSE, więc ten sprzedaję. Sprzęt jest w stanie idealnym, jeszcze na gwarancji. Pod tym linkiem znajduje się kilka zdjęć, które wykonałem tym obiektywem. STAN IDEALNY.
Canon 270ex – 220PLN
Kompaktowa lampa Canona z TTLem. Mimo swojego niedużego rozmiaru, pozwala skierować palnik w górę i odbijać światło – także gdy chcemy, możemy uzyskać miękkie światło. Częściej gościła w torbie niż była w użyciu. W połączeniu z analogowym kompaktem oraz 40/2.8, dostajemy Olympusa mju na sterydach.
 C
—-
Lampa błyskowa Canon 580exII i Canon 550ex – 800PLN – obydwie lampy posiadam od nowości, żadna nigdy nie miała przyjemności być w serwisie. W 580exII brakuje gumki od stopki. Obydwie lampy są – jak widać po zdjęciach – używane, ale w bardzo dobrym stanie, wszystko działa, więc śmiało mogę udzielić gwarancji rozruchowej – jeżeli coś będzie niezgodne z opisem lub zdjęciami, pokryję do tego koszty wysyłki. Lampy mają oryginalne pokrowce. Mogę wystawić fakturę VAT, wtedy podana cena, jest ceną netto. Do 580 dodaje dwa mleczne rozpraszacze. Mogę sprzedać lampy pojedynczo – za 300 i za 550.

 

 


Aparat 360 stopni. Lomo Spinner 360 – analogowy aparat do robienia 360 stopni. W zestawie zapasowy gumowy pierścień do przekazywania obrotu. Stan bardzo dobry. Cena: 220PLN
Pełen opis na stronie producenta.
https://shop.lomography.com/en/cameras/spinner-camera-family/spinner-360-new-package

 


Zawieszki do suszenia filmów – duży komplet zawieszek do suszenia filmów. Dużo metalowych od Ilforda. Do tego komplet od Kaisera, Hamy, Patersona i jeszcze jakiś. Łącznie około 9 kompletów – z tym że w tych metalowych, można je łączyć dwa filmy ze sobą, co przy średnim formacie fajnie się sprawdza. Sprzedaję jako całość za 200PLN, ale mogę go rozdzielić na 2-3 mniejsze.