Koncert w rocznicę ŚDM

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, zostały uznane przez prawię połowę Polaków, za najważniejsze wydarzenie 2016 roku. Z tego powodu Archidiecezja Krakowska podjęła się organizacji obchodów pierwszej rocznicy ŚDM.

Z tej okazji 29 lipca w Tauron Arenie w Krakowie odbył się koncert “Młodość – projekt życia”. Nad muzycznym aspektem przedsięwzięcia czuwał dyrygent i aranżer Adam Sztaba. Podczas koncertu wystąpiły takie gwiazdy jak: Anita Lipnicka,  Krzysztof Iwaneczko, Natalia Niemen, Arkadio, Monika Kuszyńska, Anna Gadt, Adam Krylik, TGD, Gabi Gąsior Marika i zespół niemaGOtu oraz chór i Orkiestra Światowych Dni Młodzieży. Imprezę prowadzili: Dominika Gwit i Mateusz Janicki oraz Marika i Jasiek Mela.

Jeżeli interesuje Cię fotografia eventowa Rzeszów – to zapraszam do mojego portfolio.

Usługa fotografii eventowej w Rzeszowie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uwiecznić najważniejsze momenty swoich wydarzeń. Profesjonalny fotograf eventowy jest w stanie nie tylko uchwycić kluczowe momenty, ale również atmosferę i emocje towarzyszące wydarzeniom. Dzięki temu, fotografia eventowa Rzeszów staje się nie tylko usługą, ale prawdziwą pamiątką, która pozwala przeżyć te chwile na nowo. W Rzeszowie można znaleźć wielu utalentowanych fotografów specjalizujących się w różnego rodzaju eventach, od konferencji biznesowych, przez imprezy okolicznościowe, aż po koncerty i festiwale. Ich doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantują, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe.