dentystycznie

kilka dni temu, zostałem poproszony o zrobienie kilku zdjęć na stronę internetową dentystom. z jednej strony ucieszyłem się z powodu takiego zlecenia – zawsze to jakaś odmułka posezonowa, z drugiej jednak, bałem się ewentualnej zemsty gdyby coś się nie udało. od dziecka pamiętam żeby nie zadzierać z dentystą, bo ma w ręce potężne narzędzia.

sesje rozbiliśmy na dwa dni – podczas pierwszego, kiedy już było ciemno na zewnątrz, siłą rzeczy korzystaliśmy ze światła błyskowego (dziękujemy wam speedlighty) i robiliśmy zdjęcia portretowe oraz zdjęcia przy pracy. drugiego dnia, zaraz przed zachodem słońca czyli o 14:30, zrobiłem zdjęcia gabinetu oraz detale. zapraszam do oglądania – na początek kilka główek:

ZDJĘCIA GABINETU, PRACOWNI ORAZ DETALE:

fotografia reklamowafotografia reklamowafotografia reklamowafotografia reklamowafotografia reklamowa

zdjęcia reklamowe

Fotografia wnętrz gabinetu dentystycznego to nie tylko sposób na dokumentację przestrzeni, ale również szansa na pokazanie potencjalnym pacjentom przyjaznej i profesjonalnej atmosfery. Dobre zdjęcia mogą przekazać uczucie spokoju i zaufania, które są kluczowe, gdy chodzi o wizyty u dentysty. Zdjęcia powinny być jasne i wyraźne, ukazujące czystość i nowoczesność sprzętu, co może pomóc w złagodzeniu obaw przed zabiegami. Oświetlenie jest tutaj kluczowe; naturalne światło jest najlepsze, ale jeśli to niemożliwe, warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie studyjne. Kompozycja zdjęcia powinna być starannie przemyślana, aby podkreślić przestronność i funkcjonalność gabinetu, a także detale, takie jak wygodne fotele czy nowoczesne narzędzia dentystyczne. Fotografując, należy pamiętać o zachowaniu prywatności pacjentów, unikając ujęć z ich twarzami lub innymi identyfikującymi cechami. Dobrze wykonane zdjęcia wnętrz mogą być potężnym narzędziem marketingowym, które pomoże wyróżnić gabinet na tle konkurencji.